Aleatha
Fajny film wczoraj widziałem... - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Filmy (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Fajny film wczoraj widziałem... (/showthread.php?tid=171)

Strony: 1 2 3


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Cerxina - 09-24-2013

Szczerze to nigdy nie widziałam tego filmu Happy


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Hamish - 09-24-2013

Ja ostatnio, przez przypadek - bo Onet czasem wrzuci coś wartościowego na stronę główną i jest to tam przez kilka minut, trafiłem na film pod tytułem "Dróżnik". Kojarzy ktoś aktora, który nazywa się Peter Dinklage? Zagrał w tym filmie wspaniale.


Ogólnie rzecz ujmując, po śmierci przyjaciela dziedziczy on po nim stary dworzec kolejowy. Przeprowadza się w to miejsce i spotyka grupkę ludzi, którzy zeszli ze swoich życiowych torów i próbują na nie wrócić. Świetne dialogi (choć oszczędne w słowa), dobre sceny i ogólny nastrój filmu - mega pozytywnie.


//Mat @Hamish - tylko Tyrion!


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Denaris - 11-04-2013

Ósmoklasiści nie płaczą - Wbrew pozorom nie jest to film o przygodach zwykłej osoby. Gdy cały świat lega w gruzach, ona się nie poddaje i z dziarską miną idzie przed siebie. Przyjaźń, radość, żal i pamięć - te kilka słów chyba najlepiej opisuje ten film. Chętnie zobaczę go jeszcze raz i naprawdę polecam go wszystkim!


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Matpollo - 03-09-2014

Obejrzałem ze znajomym Symetrię. Strasznie mocny film, pokazuje rzeczywistość więzień. Naprawdę polecam.




RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Denaris - 08-13-2014

Nadziałam się przez przypadek na film Pearl Harbor - genialny.



A przed chwilą obejrzałam ekranizację świetnej książki Now is Good.
Bo co znaczy sława, wspomnienia, marzenia, miłość czy przyjaźń w obliczu śmierci?


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Karai - 08-13-2014

Widzialam go kilka razy i wiem, ze jest swietny oraz warty aby go kilka razy ogladnac Laugh


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Matpollo - 08-13-2014

Pearl Harbour to klasyk, przegenialny film! Smile

ja tymczasem polecam to:




RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Matpollo - 11-25-2014

Nie wczoraj, lecz dziś. Niemniej jednak, film był zdecydowanie genialny. A mowa o "Demony wojny wg. Goi" - filmie Pasikowskiego, z roku 1998, opowiadający o wojnie na Bałkanach. Genialna obsada - Linda w roli głównej, Żmijewski, Zamachowski, Huk zrobili dobrą robotę, wcielając się w rolę żołnierzy - nie tylko twardych, ale też brudnych i bojących się umierać. Oczywiście, poza Lindą, który to grał rolę Rambo w okularach przeciwsłonecznych. Niemniej, film zdecydowanie jest wart obejrzenia, choćby ze względu na grę aktorską i widoki Smile

@Hamish - hm? Happy


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Karai - 12-03-2014

Demony wojny wg Goi oglądałam kilka set razy, ale ostatnio dokładnie wczoraj oglądałam film "Przygody Hobbita " może już go oglądaliście? Ale osobiście mi się spodobał jest świetny jeśli ktoś lubi takie klimaty jak Elfy czy Krasnoludy itp... Polecam Smile


RE: Fajny film wczoraj widziałem... - Cerxina - 12-04-2014

Ach, "Hobbit" - klasyka Smile Na polski pani nam zadała ostatnio obejrzenie "Wiecznej miłości". Film dobry, całkiem wzruszający, historyczno-biograficzny, dokładniej o Ludwiku van Beethovenie. Masa dobrej, klasycznej muzyki, fajny wątek, tajemnica. Polecam lubiącym takie klimaty Smile