Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - PlosiaK - 10-27-2013

Pierwszy raz wypowiadam się w tym wątku, ale muszę Wam powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony Waszym gustem muzycznym. Jest tu wszystko od Metalu do Bacha, co mnie niezmiernie cieszy! Smile Jeśli będę szukał jakiegoś nowego wykonawcy/zespołu to wiem już gdzie! Laugh
@Tysian
Cholera miałem nie płakać, ale to takie smutne i piękne Undecided. Nieee! Nie będę ryczał.
9/10 zdecydowanie. Mogę się tylko przyczepić tego, że jest za smutny! Smile Wspomnienia wracają...
Teraz trochę angielszczyzny Sleepy



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 10-27-2013

Nie jestem fanką tego zespołu, lecz co do piosenki, to jest żywa, można powiedzieć elektryzująca. Oczywiście podoba mi się solo gitary, ale za to trochę mnie drażni wokal. Daję 6/10 tylko przez wokal. Barwa głosu jest ok, ale nie podoba mi się sposòb śpiewania tego wokalisty.






Miłego słuchania Happy


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 10-27-2013

Nono, całkiem fajna piosenka. Początkowo denerwował mnie wokal, ale później po pzyzwyczajeniu się było już okej. Przyjemniej się słucha, niesie ze sobą jakie sprzesłanie, ma dobry teledysk, uspokaja. Bardzo podoba mi sie moment wejścia pianina na drugą część zwrotki. Daję z czystym sumieniem 8/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 11-02-2013

Zmiażdżyło mnie to... Tekst jest piękny, prosty, ale poetycki zarazem. Szczególnie podobało mi się to z "As long as stars are above you". Piosenka jest iście piękne, z ładnym akompaniamentem, ale mogłoby się trochę bardziej rozkręcić na koniec, mogliby zmienić tonację w dwóch ostatnich zwrotkach Happy Ale daję 9/10, bo ta piosenka mnie poruszyła Big Grin




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 11-05-2013

Wysyłałeś mi to już, ale wypowiem się jeszcze raz - utwór nudnawy, niby monotonny ale genialny w wykonaniu i przesłaniu Laugh
Chodź motyw z 3:50 mi tu nie pasuje. 8/10

Ode mnie ( @Krysa przypadek nie sądze...):



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 11-05-2013

Oj :( Bardzo mnie ten kawałek rozczarował. Miast wprowadzić w chilloutowy nastrój, poirytował mnie okropnie, w szczególności te przeciągania wprowadzające styl ociężałości. To raczej relaksowi nie sprzyja w moim przekonaniu. Niestety, nie dotarła do mnie ta muzyka. Jestem skłonny uchylić się od oceniania w skali 1-10, aby nie urażać nikogo Happy

Od siebie dołożę klasykę z roku 1995. Dłużyzna, ale warto przesłuchać całość. To prekursor tego, czego niektórzy z Was słuchają dziś Happy




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 11-07-2013

Hmmm... Całkiem dobra kompozycja, choć nieco przydlugawa, ciekawy wokal i kobiecy i męski. Piosenka kojarzyła mi się z klasyczną muzyką wspolczesną - przez pewne detale np użycie skrzypiec i wokal w dość dziwnych interwalach. Daję 8/10

Moja propozycja to utwór opowiadający o powstaniach śląskich. Większość z nas jest właśnie slązakami mieć myślę, że warto posłuchać i zobaczyć teledysk. Zachęcam do tego również osoby z dalszych stron - można pięknie zobaczyć nasze Katowice i odnaleźć nowe słowa typu hołda lub pajda.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 11-10-2013

Określenie "fajna piosenka" zdecydowanie tu nie pasuje i zrobiłabym ogromny błąd pisząc o tym utworze w ten sposób, ponieważ przekazuje on nam informacje o Ślązakach i powstaniu, które wbrew pozorom nie było aż tak dawno. Trzeba pamiętać o naszej przeszłości i poświęceniu ludzi dla naszej ojczyzny. Warto posłuchać tej piosenki choć razi trochę o tym pomyśleć. Świetne słowa oraz podobał mi się akompaniament w postaci pianina. Za całokształt daję 9/10.



(To nie jest patriotyczna piosenka, ale pomyślałam, że takiego języka na forum jeszcze nie było i mam nadzieję, że się Wam spodoba)



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 11-10-2013

Dawno nie słuchałem piosenki z otwartymi ustami.
Jest bardzo pozytywna i łechta mnie po serduszku, bardzo mi sie podoba, choć nie rozumiem słów to przemawia ona do mnie Happy 9,5/10.

Ostatnio słyszałem ją w radiu, nie wiedziałem jak się nazywa, ale strasznie mi się podobała. Ostatnio wysłał mi ją Szymon jak słuchaliśmy, więc i tutaj ją dam Happy




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 11-11-2013

Nie dziwię się, że leciał w radiu. Oczywiście nie pomyśl sobie, że chcę Cię urazić - utwór jest prosty i wpada w ucho. Fajna stopa tam wybija rytm cały czas, perkusja jest taka basowa. Ale oprócz tego to nic specjalnego, facet dziwnie przeciąga podczas zwrotki "If you had your gun". A tekst to albo ja jestem tłuk i jest on zbyt poetycki, albo faktycznie jest taki mało ze sobą powiązany Happy 4/10