Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Suzan - 11-19-2014

Piosenka, naprawdę piękna i spokojna, można usłyszeć też w niej pewną głębie. Styl samego utworu, jak i teledysku dosyć nietypowy xD Zazwyczaj słucham innej muzyki, ale ten utwór też mi się podoba
A to moja propozycja (mam nadzieję, że jeszcze nikt tego nie wrzucił Tongue)




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 11-19-2014

Klasyk, doprawdy. Do niedawna nie znałem dobrze tego utworu, teraz jednak mój jedyny komentarz - smutek. Taki przejmujący, mimo, że melodia nie pasuje. Beznadziejność, "stanie w kącie", widzenie złudzeń. Od oceny zwykłej się wstrzymam, bo byłaby bardzo niesprawiedliwa i subiektywna. Niemniej, bardzo lubię ten utwór i miło było go sobie odświeżyć.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 11-23-2014

Czując od jakiegoś czasu nieodpartą chęć hejtowania stwierdzam, że utwór bardzo mi się podoba. Według mnie jest skoczny i jak na styl tamtych lat genialny. 8/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 11-28-2014

Eeee... trochę mnie rozczarował ten utwór. Takie właściwie nic (bez obrazy dla fanów i w ogóle). Trochę odbiega on od mojego pojęcia muzyki, ale taki zły też nie był. Miał rytm, fajną harmonię, elektryzował. No ale nie miał tego CZEGOŚ. 5/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 12-19-2014

Nawet fajny utwór. Szkoda tylko, że słuchasz go bez przerwy i już mam go dość. xD 7/10 Instrumentalista ma świetną barwę dźwięku, co rzadko słyszę @Cerxina Tongue


(Ten zespół pojawił się w książce, którą teraz czytam, może ktoś kojarzy tą piosenkę)



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 12-22-2014

No ba! R.E.M jak zawsze dobrze, nie mam się czego przyczepić. Wokal jest super, tekst to samo - no miodzik, piosenka trafiła w me gusta i aktualny nastrój... Happy Cyferki nie postawię, bo nie umiem jednoznacznie - niemniej, podoba mi się, kradnę.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 03-24-2015

Ta piosenka jest... Mnie zdołowała szczerze mówiąc, chociaż nie jestem do końca pewna dlaczego. Za monotonię daję 3/10

Ha! A tego na pewno nikt nie zna. Laugh



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 03-31-2015

Piosenka jest bardzo fajna, choć w zwrotkach wokal mnie trochę nudził, szczególnie w jednym momencie. Świetna partia perkusji, refren wpada w ucho, ogółem podoba mi się i jeszcze tego nie słyszałam O.o Daję 8,5/10

Ode mnie włoska orkiestra di Fiati - na żywo brzmią naprawdę super Big Grin I uwaga, czas na reklamę - początkiem sierpnia przyjadą do Jastrzębia i będą dawać koncert. Zapraszam Laugh tymczasem Piraci z Karaibów w ich wykonaniu.



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 04-03-2015

Jakoś mnie nie porwało. Mocną stroną tej aranżacji jest warstwa perkusji - werble, tarabany, nie znam się. Mimo tego, dopiero końcówka wniosła coś, co mi się podobało. Wierzę, że na żywo brzmią wspaniale, ale... 5/10





RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 04-05-2015

Bardzo przyjemnie słuchało mi się tej piosenki. Jest spokojna, ma ciekawe/ nietypowe instrumenty, których tak na prawdę nie słyszymy na co dzień. Zakończenie jest trochę takie nagłe, jakby ktoś wziął siekierę i odciął resztę utworu, ale poza tym to super piosenka i z pewności do niej wrócę. 8/10 Happy



Mam dla Was piosenkę, która od kilku dni chodzi mi po głowie i chciałabym, aby do tego wątku zajrzeli również inni użytkownicy, którzy się nie udzielają w nim. Nie bójcie się! Muzyka nie gryzie! Happy @Gadulf, @Suzan, @Asamasii, @Nikaj - zapraszam to oceniania utworów.