Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Suzan - 04-05-2015

Jeśli się nie mylę, w utworze użyto języka francuskiego, uwielbiam słuchać tego języka w piosenkach, połączenie go z angielskim dało coś genialnego Laugh Piosenka jest w stylu wędrownym i kojarzy mi się z wolnością, oczywiście musiałem zerknąć też na tekst ^^ Jest niesamowicie pozytywny i napawa mnie nadzieją, na pewno odtworzę ten utwór przez najbliższe dni jeszcze kilka razy Laugh

A jeśli chodzi o teledysk, to ich stroje są niesamowite, tak jak i cała sceneria <3

Tak więc dziękuje @Denaris za ten utwór i za oznaczenie, co pozwoliło mi przypomnieć sobie o tym temacie Laugh

A jeśli chodzi o moją propozycję to będzie to coś co myślę, że nie każdemu się spodoba, ale muszę się tym podzielić z wami xD




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Nikaj - 04-18-2015

Moja reakcja: okeeeeej.
Piosenka taka sobie popowa. Dziewczę ma piękny głos, który w bardziej ambitnym utworze mógłby powalić publiczność na kolana, ale to tutaj, to taki sobie pop. Teledysk bardzo azjatycki w moim mniemaniu: azjatyccy licealiści są pewnie zachwyceni. W muzyce z tej części świata bardzo nie odpowiada mi łączenie języków ichniejszych z angielskim. (Np. Miyavi robi to tragicznie). Tutaj jest to niestety nagminne, choć nawet jakoś to brzmi.
Ogólnie: średni średniak, którego w sumie nie pamięta się po 5 minutach od przesłuchania.


Moja szalona propozycja:



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 05-04-2015

Niestety, ale ten utwór mnie nie porwał. Może to wina słabych głośników, przez które nie mogłem prawie wcale poczuć basu, a może tego, że jestem fanem utworów a'capella wykonanych w innym stylu. Polecam Ryczące Dwudziestki; słyszałem na żywo i zdecydowanie miażdżą. Reasumując - piosenka jest całkiem całkiem, ale wykonanie mnie nie urzekło.

Tutaj nieco inna, mniej znana aranżacja piosenki "Janek Wiśniewski padł":




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 05-12-2015

Dafuq... za to lubię punkowców Happy Te ich ociekające klimatem (w tym przypadku dosłownie) nazwy powalają. Jak dla mnie to bardziej broni się utwór niż twórca, no bo... co tu dużo mówić. Bardziej mi przypadła do gustu wersja Kazika, ale ta też jest w dechę i kopie w mord... kę Happy

Ja chciałbym zaproponować coś z dawnych lat. Co prawda miałem wtedy roczek Onion_yay ale czuję się ambasadorem tamtych wybitnych muzycznie czasów. Za którymi potwornie tęsknię. Niestety... jedyna muzyka jakiej ostatnimi czasy słucham to heavy/power z lat 80' i 90' oraz stary dobry hard rock. Ale... tyle tytułem przydługiego wstępu. Tutaj kawałek, który odświeżyłem sobie w dość osobliwych okolicznościach, to jest przez wybory.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 05-15-2015

Całkiem ciekawy klimat ma ta piosenka. Podoba mi się, zwłaszcza przesłanie jakie niesie ze sobą tekst, no i oczywiście gitara wpada w ucho. Smile
moja propozycja:




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Suzan - 05-16-2015

Brzmienia bardzo fajne, w moim klimacie, więc mogłabym tego słuchać na co dzień. Muzyka lekka i balladowa, ale zrazem mocno słychać instrumenty. Samo zaśpiewanie wydaje mi się zwyczajne, ale podoba mi się Laugh

Moja propozycja (wiem, że rap nie przemawia do każdego, sama rzadko go słucham, ale tym muszę się podzielić ^^) :



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 05-18-2015

"ryby duszą się pod wodą", "człowiek mały jak roztocze" - w tym utworze jest bardzo fajny tekst, który aż błaga o zacytowanie. Pod koniec już się wyłączyłam i mniej wsłuchiwałam się w słowa, ale muszę Ci przyznać @Suzan, że akurat TA piosenka przypadła mi gustu. Oceniam ją na 7/10

A to moja propozycje, którą będziecie mogli wysłuchać na tegorocznej Eurowizji. Laugh Ciekawa jestem, czy Wam się spodoba.



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 05-25-2015

Piosenka baaaardzo fajna - wesoła, z przytupem, połączenie współczesności z żywymi instrumentami typu skrzypce, puzon, a dodatkowo świetne wizualnie i wpisuje się w moje ulubione czasy. Najlepszy fragment to ten od 1:50. Ogółem pozytywne wrażenie Big Grin 8/10

Moja propozycja:



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 11-11-2015

Piękna piosenka, chciałabym ją usłyszeć na żywo - to byłoby coś. Bardzo przyjemny wokal, piosenkarka idealnie panuje nad swoim głosem. Daję 8/10


A oto coś ode mnie ;P



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 12-05-2015

Słucha się niezwykle przyjemnie, bardzo fajnie się rozkręca i myślę, że jest to zdecydowanie coś, co usłyszawszy w radiu, przesłuchałbym do końca. Myślę, że 8/10 będzie oceną oddającą moją opinię Smile

@Montresor - zapraszam!