Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 11-13-2012

A znam, znam, kojarzę, słyszałem. Ale jakoś średnio mi się podoba - głos, jasne, wysoki, ale nie lubię takich mocnych wysokich głosów. 5/10 bo na początku instrumentalnie było fajnie, ale później... Wiem że to wielkie dzieło, ale jakoś nie przypadło mi do gustu.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 11-14-2012

Fajna piosenka, ale nie taka co bym jej mogła słuchać często, bo nie do końca mi pasuje. Coś, może taka trochę monotonność... mi tutaj doskwiera, ale daję jej 7.5/10 bo tekst ładny ^^

Czym może być raj tu na ziemi??? Happy



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 11-14-2012

Tak słucham, słucham. Myslę, że cała piosenka będzie taka "psychodeliczna" Aż tu nagle 0:34 - OMG OMG OOOMG! Po prosto eargasm ^^. Takie połączenie wielu stylów, ta melodia, w dodatku ten wokal!! Skądś kojarzę zespól, ale nigdy z żadną piosenką nie mogłem go skojarzyć, teraz już mogę! Wędruje na moja playlistę - 10/10.


Ostatnio zasłuchałem się w tym



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 11-14-2012

Kurdę, kurdę fajny początek Laugh Ogólnie bardzo fajna piosenka ma kopa Big Grin Chociaż nie do końca jakoś tak zachwyca mnie tekst to za to melodia jest... słodka jak krew Happy 9.5/10

A teraz coś słodkiego ode mnie Laugh



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 11-14-2012

Przyznam że to mój pierwszy inny utwór Cranberries niż Zombie, ale... Słyszałem go już gdzieś, ha!
Super jest - perkusja bardzo mi się tutaj podoba, a wokal też gitesowo, melodia ładnie i ogółem ta wokalistka, ma charakterystyczny głos Laugh 9/10 walnę, o Laugh




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 11-14-2012

Wokal piękny! Piosenka cała - cudowna Laugh Co by tu jeszcze, aha! 10/10 Happy

A teraz cosik ode mnie Laugh Ten teledysk czasami mnie rozwala, ale utwór fajny Big Grin



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 11-14-2012

Ta pani ma wspaniały akcent oraz pasujący do klimatu piosenki głos. Zarąbisty refren, po prostu miodzio, ode mnie 9,8/10 (zeby nie bylo, ze zawsze daję 10/10)

Moja piosenka, mało znana, która zmieniła moje podejście do życia




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 11-16-2012

Fajna, wesoła. 9/10 - jakoś jednak nie przekonałam się do niej całkowicie Tongue

To teraz coś innego, ciekawa jestem, co Wy na to odpowiecie xD



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 11-25-2012

Dopiero zacząłem słuchać a już mi się podoba - gitara super, perkusja też Laugh
Wokal mniej, ale też mi się podoba. Perkusja na przejściu ze zwrotki do refrenu miażdży. Sam refren - trochę denerwuje mnie wokal, taki jakby z chrypką, taką niepewną. Ale tytułowe "First Day Of My Life" jest zaśpiewane dobitnie, bardzo mi się podoba Laugh
Taki o rockowy kawałek - bardzo fajny, tylko momentami wokal... Smile 8/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 11-26-2012

Trafiłeś w mój czuły punkt - czyli soundtracki z filmów/gier :3 Wiesz co Tysian lubi najbardziej Smile
Nigdy nie grałem w Gothica, ale piosenka jest gites ode mnie 9/10 Laugh

A tutaj coś co może zainteresować Mata, jak i może Hamisha :3