Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 02-21-2013

Eeeeno, podoba mi się. W ogóle lubię The Script, jeden z lepszych nowych zespołów. Mimo że taki szybki rap mi się raczej nie podoba, dam 8/10, bo refren wpada w ucho. Partia śpiewana jest zdecydowanie bardzo dobra. Jedynie ten rap jest taki średni (chociaż nie jest słaby, facet nawet rapuje razem z bitem)




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 02-22-2013

Nieładnie, Mat Happy Klasyka podrzucasz. Jak można ten kawałek ocenić, co? Tongue Choć lubię posłuchać Marka i jego gitary, BiA już trochę mnie nuży, bo wszędzie jest, wszędzie już było. Jako fan klasycznych dźwięków - 10/10. Jako szary "ludź" - 3/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 02-28-2013

Już parę razy próbowałem przesłuchać całego - i udało mi się. Niestety, nie przepadam z instrumentalną muzyką rockową (przynajmniej nie taką jak w tym utworze). Dam tylko 3/10, bo wydaje mi się że momentami słyszę fajne klawisze Laugh




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 03-07-2013

Rapu nie słucham... Nie lubię jakoś tak... Ale patrząc obiektywnie: śpiew jest dziwny, jakby się nie chciało im spiewac, ale bardzo fajny przekaz, ciekawe słowa, pomysł. Ode mnie 6/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - LatinoHeat - 03-09-2013

Bardzo fajne brzmienie, lubię takie kawałki Happy Słowa też wspaniałe - 8/10
"We will fight, to the death.."

To co teraz podam, polecam - jeden z niewielu hip-hopowych kawałków które mają jakiś sens, przekaz - bardzo szczery




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 03-14-2013

Latino napisał(a):jeden z niewielu hip-hopowych kawałków które mają jakiś sens, przekaz
Tak poza tematem - uważam że to zdecydowanie nieprawda.

Co do kawałka - zwrotka Fokusa jest średnia, bardzo monotonna. Rahim już lepiej, Magik zmiótł. Co do tekstu to najlepiej jest u Rahima jak dla mnie. Podoba mi się bit, taki klasyczny, a refren też świetny Laugh Mimo wszystko znam lepsze polskie utwory. 6/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - LatinoHeat - 03-15-2013

Tak szczerze? noo ten.. nie podoba mi się ten utwór Smile Lubie czasem takie spokojne kawałki ale ten jest jak dla mnie za spokojny więc pozostawię go bez oceny.

a ode mnie - trochę luźniejsza piosenka - podchodzimy pod styl Reggae Laugh




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 04-08-2013

Piosenka fajna, lubię Reggae ^^ Daję jej 9/10.
ode mnie cuś takiego Happy (przejdę teraz do innej paki xD )



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 04-09-2013

Wstęp dla mnie trochę długi i monotonny, później świetne wejście perkusji. Wokal jest trochę taki hm, słaby? Laugh Jak dla mnie to tak średni utwór, brakuje mi tutaj nuty epickości z albumu From Afar, który bardzo Ci polecam, na przykład ten utwór Happy




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 04-09-2013

Utwór fajny, podoba mi się Laugh Daję 8,5/10