Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 08-31-2013

Taka sobie, całkiem spoczko, troche brakuje mi obeznanania pomiędzy poszczególnymi fragmentami piosenki, ale bardzo podoba mi się motyw 2:30.
Daję 8/10 ;]

Ode mnie



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Gadulf - 08-31-2013

Ciekawa nutka, głęboka, powiedziałbym.
Nie lubię oceniać czegokolwiek za pomocą skali od 1 do 10, ale skoro nie mam wyjścia...\
10/10 Tongue

Tu co nieco z mojej ulubionej playlisty




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 08-31-2013

Średnio mi się to podoba szczerze mówiąc, początek dziwnie skojarzył mi się z ukraińskim, później wokalistka śpiewa jakby przez nos, jakoś tak dla mnie się kupy dupy nie trzyma - w skali 1 na 10 nie ocenię Laugh




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Dredek - 09-02-2013

Hmmmm Ciekawy kawałek. Powiem tak. Gdyby nie to, ze śpiewa kobieta (nie żeby kobiety były jakiś gorsze w spiewaniu od facetów wręcz przeciwnie, ale jednak słucham troche innej muzyki) i bardzo ubogi bas, dostałbyś 10/10. Dostaniesz 8/10 Laugh



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 09-02-2013

Fanem Dream Theater nie jestem - przede wszystkim, 13 minut to zdecydowanie za długo, wypełniony jest co prawda dobrą grą gitarową Petrucciego, ale mimo wszystko za długo. Za to wokale mi się bardzo podobają Laugh 6/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 09-02-2013

Do krążka "Fists for Fight" mam ogromny sentyment. Bardzo go lubię, bo Sabaton prezentował tam zupełnie inny styl, niż obecnie. Przede wszystkim utwory lirycznie oparte były o literaturę fantasy i ogólnie rock. Z drugim krążkiem wkroczyli na wojenne ścieżki, którymi podążają do dziś, choć "Carolus Rex" nieco mniej Happy Ogólnie lubię ten kawałek, pompatyczne klawisze (Brodens), niski grzmot wokalisty, zmiany w kompozycji, baśniowa końcówka, a tekst o Nazgulach Big Grin Masakra. Jeśli o mnie chodzi, to 9/10.



Odrobina historii Happy


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 09-07-2013

Świetna solówka gitary na początku, przyjemnie się słucha całej piosenki, a co do wokalu, to zazwyczaj do tego rodzaju muzyki jest dobierany właśnie głos o takiej barwie. Ogólnie biorąc wszystko do jednego wora, daję 7/10.

A to moja propozycja. Happy




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 09-07-2013

Piosenka jest bardzo ładnie wykonana - i pod względem wokalu i pod względem muzyki. Bardzo podoba mi się tekst... Opowiada prawdziwie o bólu i udręce, a muzyka wspaniale do tego pasuje - miejscami gwałtowna, a innym razem cicha i spokojna. To duży plus, natomiast zakończenie, samo zakończenie mogłoby być lepsze, ale to tylko jedna mała uwaga co do tej piosenki. 9/10, bo jest świetna.

Ciekawi mnie co powiecie o tej


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 09-08-2013

Słuchając tej piosenki odczułem lekkie, choć rozkoszne zagubienie, rzadko w tym temacie znajduję piosenki, które już kiedyś słyszałem. Ta jest genialna, a tekst jest bardzo ciekawy. Jest tu coś takiego, co sprawia, że będę ją sobie śpiewał już dziś do końca dnia, jak dla mnie 8/10 ;]





RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 09-08-2013

No nie no, propsuję SnL Laugh Dobry zespół, dobra płyta, dobre utwory - a ten jest bajerancki, z tego albumu polecę Ci jeszcze Kwiecień 74'