Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 09-08-2013

Co ja o tym myślę... ilustracja zobrazuje Happy


Oczywiście, maksymalna ocena ode mnie! Wspaniały tekst. Kocham takie kawałki.

Oto i moja odpowiedź, również ze słowami, żeby schwytać sens Happy




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Gadulf - 09-11-2013

Mmmm... gdzieś już to słyszałem, ale nie pamiętam gdzie... Dobra gitara.

Coś ode mnie




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 09-12-2013

W zasadzie spoko. Nie umiem się całkiem przekonać do muzyki, ale nie jest to złe. Fajnie instrumentalnie w miarę - tylko te wokale stary, strasznie takie mięciutkie jedwabne głosy Big Grin 6/10, bo nie jest to coś co mnie rozwaliło.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 09-12-2013

Skojarzyło mi się z okładką książki "Muzyka Duszy" czy jakoś tak. Smile Moim zdaniem ta piosenka jest świetna. Coś w stylu piosenki "November Rain". Muszę zwrócić uwagę na głos wokalisty , brzmi trochę, jakby artysta miał chrypkę, przez co piosenka ma charakterystyczne brzmienie. Oczywiście jest fajna gitara na początku, przez co daję 8/10



Jeszcze utwór...




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 09-13-2013

Sympatycznie, tak w sam raz żeby sobie usiąść, wyciszyć się i zrelaksować. Ma w sobie siłę spokoju. Szału nie ma, ale jest solidnie. Za to mocna siódemka Happy




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 09-16-2013

Spodziewałem się zawodu i czegoś psychodelicznego, Pink Floyd nie wiedzieć czemu głównie tak mi się kojarzyło. Ale miazga, jest klimat - wkręciło mi się Smile W momencie kiedy wchodzi refren i jest "The grass was greener" pękam, świetne! Ocena liczbowa nie ma sensu przy takim wspaniałym utworze.

Ode mnie łapcie to:



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 09-17-2013

Utwór inny niż wszystkie, spokojny, niby nudny a i tak z pierdzielnięciem, lubie, lubie, lubie, 9/10




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Gadulf - 09-17-2013

Mimo, że niezbyt przepadam za trance (mam nadzieję, że nie mylę gatunków), to utwór wpadł mi w ucho. Świetny kawałek Happy



Tu mam do ciebie wyzwanie @Mat ... Naucz się to grać Laugh


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 09-18-2013

@Gadulf - ziomuś, wystawisz jakąś ocene którejkolwiek z piosenek, czy mamy się domyślić? To nie takie trudne, jak się wydaje Big Grin


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Gadulf - 09-18-2013

(09-18-2013, 06:55 AM)Hamish napisał(a): @Gadulf - ziomuś, wystawisz jakąś ocene którejkolwiek z piosenek, czy mamy się domyślić? To nie takie trudne, jak się wydaje Big Grin

Ja nie oceniam utworów w skali od 1 do 10, bo nie lubię... Przecież mówię, co sądzę o utworze Happy