Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 09-18-2013

Weźmy pod uwagę jedno - skala 1/10 nie jest obowiązkowa, ale wysilcie się trochę. Podoba mi się i wpada w ucho to nie jest dobry komentarz. Dość offtopicu.

@Gadulf - utwór jest dobry, ale zróżnicowany. Często muzyka załamuje się w zdawałoby się kulminacyjnym momencie i wraca do spokojnej gitary. Pod koniec znów wydaje się rozkręcać, i nieco lipa - żadnego wyjścia, tylko nagle pojedyncze dźwięki. Mimo wszystko, podoba mi się wokal i melodia. Gitara na końcu - wielki plus. 7/10Nie dam się przekonać na dłuższą metę do japońskiej muzyki, ale są takie właśnie perełki. Z Angel Beats moim faworytem jest My Soul, Your Beats! w wersji na pianino.

Może nieco kontrowersyjnie, ale nie oceniajcie mnie po tym, czego słucham. Nie trzeba być gangsterem, żeby słuchać czarnuszego rapu - nie trzeba być skinheadem, żeby słuchać RAC.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 09-21-2013

Co mogę napisać o tym utworze... Podoba mi się tekst, ponieważ nie jest to kolejna piosenka w stylu "gangam style", ktòrej nie cierpię. Także linia melodyczna tworzy kompletną całość i ma sens, a nie jak w niektórych przypadkach "łup łup łup" i kompletbe zero melodi. Co do wokalu, to trochę przyciszyłabym drugi głos, bo był moim zdaniem lepiej słyszalny od pierwszego, który jest ważniejszy. Daję 8/10 nie mój styl, ale przyjemnie się jej słucha.






RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 09-24-2013

Piosenka jest... jakby nieco chaotyczna? Zaczyna się ładną partią pianina, później fajnie perkusja. Ale jak dla mnie za ostro w późniejszej części wokal, za dużo dźwięku, jak do tak spokojnej piosenki. Nie podoba mi się zbytnio, choć zła tez nie jest. Raczej nie mój gust. 5/10


Ta piosenka przypomina mi Was i gimnazjum Laugh Jest tak bardzo prawdziwa...


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 09-25-2013

Ogólnie bardzo lubię Verbę i piosenka jest piękna Smile Tekst... W dechę. I również przypomina mi to tak jak i Tobie @Aideen was i gimnazjum Happy Jak już mówiłam słowa miażdżą, melodia mi się również podoba i wywołuje wspomnienia więc no co tu się rozpisywać... 10/10 ^^




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 09-26-2013

Piosenka bardzo fajna, jedna z tych, które znam niewiadomo skąd, ale jest spokojna a momentami momenty, które wzbudzają we mnie dreszcze Happy
9/10

Tak.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Daylin - 09-28-2013

Znam tą piosenkę, jest bardzo piękna. Słowa są bardzo prawdziwe, choć smutne, mimo to, bardzo mi się podoba. Ładny wokal, podoba mi się, chociaż znam inną wersję tej piosenki, która jednak jest dla mnie lepsza. Końcowy fragment jest trochę jak dla mnie mmm no nie do końca *od 2.48*, ale i tak 9/10 ^^




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 09-29-2013

W zasadzie klasyk, chociaż Nirvana jakoś mnie nie kręci. Zwie się ten gatunek chyba... Noo... Pearl Jam też to gra Big Grin W zasadzie nudne gitary i perkusja, no ale nie jest aż tak źle. 7/10, ale ogólnie to nudny kawałek.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 09-30-2013

Zacznę od tego, że bardzo lubię "Grupę Mozarta". Ten utwòr nie rozbawił mnie to do łez, ale przynajmniej trochę się pośmiałam. Smile Bardzo ciekawy tekst i całkiem fajny akompaniament instrumentòw smyczkowych. Moim zdaniem ta piosenka jest całkiem fajna, ale szału ni ma i daję 9/10




(pianino i głos Doroty Osińskiej... <3)


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 10-02-2013

Jak dla mnie, nieco ckliwe - nie przepadam za tego typu treścią w piosenkach, no ale muzyka jest dla wszystkich. Zaś głos Doroty jest niewiarygodny. Kibicowałem jej - o ile się nie mylę - TVoP Happy

Jak dla mnie - wysoka notka Happy Nawet bardzo. 8/10.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 10-05-2013

Ło w jape. Folkowo, trochę knajacko, trochę epicko. Jakaś taka miazga, wokal i rymy bardzo sugestywne, same się nasuwają. Super kawałek, jestem zdziwiony, ale nie jest to coś, czego będę słuchał dzień i noc. 8/10, ale na pewno zgłębię ich twórczość. W drugiej części piosenki keyboardy szaleją jak u Jona Lorda, a perkusja... needs more cowbell.