Aleatha
Oceń utwór swojego poprzednika. - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Muzyka (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Wątek: Oceń utwór swojego poprzednika. (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 10-07-2013

Nie wiem co powiedzieć chociażby na wzgląd na moją słabość do tego zespołu. Jest w innym stylu, niż te, które słuchałem. Brakuje mi życia, choć piosenka jest genialna, ode mnie będzie 7/10.

Ode mnie bardzo chilloutowo.



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 10-07-2013

Fantastyczny chillout, ale się zrelaksowałem słuchając tego kawałka, istna poezja. Przypomniałem sobie jak za dawnych czasów zdarzało mi się słuchać całych płyt utrzymanych w podobnym klimacie. Ode mnie wysoka notka - 8.5/10

Ode mnie taka oto ciekawostka Happy Uwielbiam tę piosenkę. Lubię też wersję śpiewaną przez Audrey Hepburn w "Śniadaniu u Tiffany'ego".

[Obrazek: 97rh.png]




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 10-07-2013

Utwór bardzo mi się spodobał. Początek skojarzył mi się jednomyślnie z coldplayem, piosenka ma jednak coś psychodelicznego w sobie, szczególnie w drugiej połowie. Pierwsz wydaje się nieco lekka, druga następnie jest zdecydowanie za ciężka. Mimo wszystko wysoka ocena - 8/10, a refren jest świetny. Skojarzyło mi się to z tym utworem:



@Aideen - z tego co wiem, to tylko wizualizacja Big Grin


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 10-10-2013

Krótki, treściwy, a jednocześnie tak piękny! Jeżeli rzeczywiście jest grany na tym programie to wielkie brawa dla wykonawcy, bo wcale to takie proste nie jest. Dzieło naprawdę świetne, dobre wykonanie, daje 9,5/10

Moja propozycja:
[video=youtube] https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE&feature=youtube_gdata_player[/video]


RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Gadulf - 10-10-2013

Za każdym razem, gdy słyszę tą piosenkę przeraża mnie ona coraz bardziej Laugh
Gdyby nie refren, to można by jej normalnie słuchać bez takiego wyrazu twarzy:
[Obrazek: grymas.jpg]
Ale jako, że jest śmieszna, to dam 7/10 Happy

Coś ode mnie




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Hamish - 10-10-2013

Bardzo dynamiczne i energetyczne, ale jak na mój gust, nie wyróżnia się niczym od wielu innych japońskich kapel. To już było, ktoś to już wcześniej zagrał... na szczęście jest właśnie Japonia, gdzie ludzie chłoną każdą rockową muzykę Happy Chcecie być sławni, jedźcie tam i dawajcie koncerty. Będziecie mieć miliony fanów i fanek Happy

Jak dla mnie - dołujący średniak: 4,5/10

Macie, możecie się pastwić nad tym kawałkiem Big Grin




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Matpollo - 10-15-2013

W morrrdę, ale Manowarowo się zrobiło. Nordycko, odyniaście. Bardzo dobry kawałek ze świetnym tekstem pasującym do power metalu - wokale jednak momentami mogłyby być bardziej pompatyczne, jak u Manowara. Solówka jest długa i nie powala, dlatego daję tylko 8/10. Ale refren a szczególnie jego początek to miazga.




RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Cerxina - 10-20-2013

Słuchałam tego dwa razy i... To nie moja muzyka. Denerwuje mnie akompaniament, szczególnie w niektórych momentach między innhymi w przejściach między refrenem, a zwrotkami. Podobał zaś mi się wokal pani Joanny - bardzo pryzjemnie się jej słuchało, pan Piotr zaś czasem mnie irytował. Piosenka całkiem ładna. W skoli od jeden do dziesięć dam 7 Laugh

Coś nieco starszego Laugh Piosenka ma naprawdę przepiękne słowa. Polecam.



RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Denaris - 10-21-2013

Wiem, czemu umieściłaś na forum tą piosenkę. Fajny wstęp i słowa wpadające w ucho. Przyjemnie jej się słucha i w przeciwieństwie do innych piosenek nagrywanych obecnie, jej słowa przekazują pewną treść, co skłania mnie do dania za nią okrągłe 9.





RE: Oceń utwór swojego poprzednika. - Tysian - 10-26-2013

Całkiem spokojne, bardzo fajne, takie kurdy... słowotwórstwo czycoś... Ogniskowe, podoba mi się Laugh 8/10 Laugh
(Powoli mam problem, bo nie wiem jaką piosenkę wrzuciłem, a którą nie xD
Tak więc, jeśli było - poprawcie mnie)
Chciałem dać jakiś remix, ale to tam... oryginał też bardzo milutki.