Aleatha
Szkoła - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Offtopic (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: Szkoła (/showthread.php?tid=253)



Szkoła - Matpollo - 09-03-2013

W końcu prawie wszyscy z nas poszli do nowej szkoły, a prawie cała ekipa Aleathy wyruszyła już z Pielgrzymowic, gdzie zapuściła korzenie no i powstała.
Jak wasza nowa szkoła? Mi strasznie brakuje gimnazjum - znałem tam większość osób, znałem nauczycieli, przywiązałem się do tamtego miejsca. A nowa szkoła? Jest tam dużo osób, nikogo prawie nie znam. Są stare twarzy, ale wiecie, to już nie te ściany.


RE: Szkoła - Cerxina - 09-05-2013

Mam zupełnie tak samo. Czasem wręcz nie ma gemby do kogo otworzyć. Brakuje mi przede wszystkim Was i tego, że mogłam na przerwie podejść i pogadać, co tu w liceum jest trudne do wykonania. No i strasznie dużo ludzi, nieco ciasno i bardzo wymagająco pod względem nauki. Ech.. Po prostu inaczej, choć czy gorzej jeszcze nie mogę ocenić.


RE: Szkoła - Nalfein - 09-06-2013

Mi się niby trafiła klasa całkiem fajna, pod względem ludzi i nie mogę narzekać. Nauczyciele... Nie umiem jeszcze ocenić, no bo jak, po pierwszych lekcjach? Z tym pogadaniem o czymkolwiek z kimś... To mam dwie osoby z Pielgrzymowic w klasie, bo do reszty jeszcze trochę niezręcznie gadać...


RE: Szkoła - Gadulf - 09-06-2013

U mnie raczej spoko ludzie w klasie są. Bałem się, że będą jakieś odludki (ani słowa na mój temat xD), ale można z nimi normalnie pogadać. @Nalfein nie gadaj, bo ja jakoś tam jestem sam a gadam już z ludźmi Happy


RE: Szkoła - Krysa - 09-06-2013

U mnie całkiem fajnie, nauczyciele fajni, klasa co prawda okropna, 3 dziewczyny które powtarzają rok, na 25 ludu tylko 4 osoby są w porządku, ale da się przeżyć. O dziwo już lubię tą szkołę, chociaż na bibliotekę to bym se mogła ponarzekać godzinami ; )


RE: Szkoła - Daylin - 09-06-2013

"Jak wasza nowa szkoła? Mi strasznie brakuje gimnazjum - znałem tam większość osób, znałem nauczycieli, przywiązałem się do tamtego miejsca. A nowa szkoła? Jest tam dużo osób, nikogo prawie nie znam. Są stare twarzy, ale wiecie, to już nie te ściany. "
@Mat dokładnie...
"Mam zupełnie tak samo. Czasem wręcz nie ma gemby do kogo otworzyć. Brakuje mi przede wszystkim Was i tego, że mogłam na przerwie podejść i pogadać, co tu w liceum jest trudne do wykonania. No i strasznie dużo ludzi, nieco ciasno i bardzo wymagająco pod względem nauki. Ech.. Po prostu inaczej, choć czy gorzej jeszcze nie mogę ocenić. "
@Aideen zgadzam się...
A co do klasy... taka sobie... 4 chłopaków, 20 dziewczyn *teraz będzie pewnie już z 17 bo cały czas odchodzą* no i ogółem dużo plastiku, ale nie mam co tak bardzo narzekać bo 4 osoby są z tego względnie fajne - nie gadałam jeszcze z żadnym chłopakiem, ale myślę że oni są o wiele inteligentniejsi i bardziej poukładani niż niektóre dziewczyny... U nas cztery lub pięć dziewczyn powtarza rok. Jeśli chodzi o nauczycieli to nie powiem - fajnie mi się trafiło, ale coś czuję że posypią się niekoniecznie dobre oceny dla mnie Laugh Ale co tam, będzie się trzeba uczyć, pewnie trochę więcej niż w gimnazjum, ale to w końcu liceum...