Aleatha
W co aktualnie grasz? - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Gry komputerowe (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Wątek: W co aktualnie grasz? (/showthread.php?tid=316)

Strony: 1 2 3 4


W co aktualnie grasz? - Hamish - 09-29-2013

Brakowało mi tu tego Happy Tak jak z książkami i filmami, powiedzcie, w jakie gry obecnie grywacie Happy


Ja męczę Icewind Dale II - na poziomie Heart of Fury (najtrudniejszy). Najpierw musiałem przejść grę na normalnym poziomie, żeby drużynę wykształcić i teraz mogę nią zagrać ponownie, tyle, że na mega trudnym i wymagającym poziomie. Zawsze go unikałem, ale na starość postanowiłem podnieść sobie poprzeczkę Happy Jak na razie mam większe zagwozdki niż przy RTS-ach i strategiach turowych, w jakie za młodu grywałem Happy I dostaję niezły łomot, ale daję radę!


RE: W co aktualnie grasz? - Gadulf - 09-29-2013

Ja tam sporadycznie pocinam w DOTĘ2 i League of Legends Happy
Ćwiczę też "skylla" w "osu!"
Jest to gra rytmiczna, która wymaga spostrzegawczości i umiejętności szybkiego poruszania myszką i klikania w przyciski. Najlepszy jest fakt, że gracze mogą tworzyć własne "beatmapy" (tak nazywają się "plansze"), przez co ta gra raczej szybko nie umrze Happy
Tutaj fragment z LIVE'a gracza znajdującego się na 1szym miejscu w rankingu(usunął konto, ale nie ma co narzekać, gdyż pierwszy w rankingu jest teraz nasz rodak! Laugh):



RE: W co aktualnie grasz? - Hamish - 09-29-2013

Ci Japończycy są jacyś nienormalni Tongue Ile padów miażdży ten koleś na tydzień? Niech to spróbuje myszką ogarnąć Big Grin


RE: W co aktualnie grasz? - Gadulf - 09-29-2013

On gra na tablecie.
Ta beatmapa nie jest AŻ taka trudna jak by się mogło wydawać.
Myślę, że podołałbym jej jak bym też miał tableta, a nie myszkę ;__;


RE: W co aktualnie grasz? - Denaris - 12-01-2013

Kiedyś grałam w simsy, bo lubiłam budować im domy, ale zazwyczaj jedna chatka zajmowała mi cały dzień, więc w wakacje, czy ferie, jak mam duuużo czasu, to zasiadam się przed komputerem i włączam tą grę lub Heroes III Happy. Ewentualnie czasem zagram (ale tylko w weekendy jak strasznie mi się nudzi) w Serious Sam lecz nie lubię jak te potworki tak nagle wyskakują zza rogu. Czasem aż podskoczę na krześle, ale ciiii. Laugh


RE: W co aktualnie grasz? - April - 03-07-2014

Ehhh, gram w Elsword xd Aisha-Mag Bojowy 32 lvl Mrs Aisha jak ktoś by mnie szukał xdd
Gram Też w osu, i w The Wielking Dead Sezon 2 ^^ KUPIŁAM, nie jestem piratem :c
Gram na mapkach z trzema gwiazdkami w osu xdddd


RE: W co aktualnie grasz? - Gadulf - 03-11-2014

@April, ty grasz w osu samą myszką, czy myszką + klawiatura?


RE: W co aktualnie grasz? - April - 03-11-2014

@Gadulf MYSZKĄ ^-^


RE: W co aktualnie grasz? - Narkoman - 03-29-2014

Od jakiegoś czasu gram praktycznie tylko w gry MMO. Ostatnio dużo czasu poświęcam Smite'owi i Duel of Champions.


RE: W co aktualnie grasz? - Matpollo - 03-29-2014

No to u mnie Tibia - pierwszy zabity w moim życiu dragon, pierwszy zabity minotaur mag i pierwszy zabity ork berserker Big Grin