Aleatha
Pyrkon - Wersja do druku

+- Aleatha (http://aleatha.tysian.pl)
+-- Dział: Hydepark (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Offtopic (http://aleatha.tysian.pl/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Wątek: Pyrkon (/showthread.php?tid=703)

Strony: 1 2


Pyrkon - Nikaj - 03-30-2015

PYRKON!
Coroczne święto fanów fantastyki w każdej postaci, gier planszowych, komputerowych i RPG, anime i mangi, cosplay, spotkań z twórcami maści wszelakiej...

Kto był, ten na pewno pokochał tę magiczną atmosferę, a kto nie był, ten ma fantastyczną okazję naprawić ten błąd.
Pyrkon 2015 odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.
Oficjalna strona z wszystkimi informacjami: PYRKON 2015

DO JUTRA MOŻNA KUPIĆ BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY!

Są tu jacyś zdecydowani/zastanawiający się czy jechać?


RE: Pyrkon - Matpollo - 03-30-2015

Mówiąc szczerze nie myślałem nad tym, żeby jechać, w tym roku się też na pewno nie wybiorę, bo zostałem już zaproszony na urodziny. Byłaś kiedyś?


RE: Pyrkon - Nikaj - 03-30-2015

Ja byłam już 2 razy, w tym roku będę po raz trzeci.

Zaczęło się od tego, że chciałam spotkać Marcina Mortkę na jego prelekcji o Royal Navy z przełomu XVIII i XIX wieku (jest tłumaczem mojego ulubionego cyklu marynistycznego napisanego przez Patricka O'Briana, ale to temat na inną okazję). W sumie jechałam coś koło 10 godzin pociągiem, żeby 3 godziny stać w kolejce po bilet i 4 godziny być na terenie targów. Niemniej jednak spotkanie przebiegło tak wspaniale, że następnego roku zaliczyłam już pełne 3 dni. Było jeszcze cudowniej niż rok wcześniej.

System sprzedaży biletów został poprawiony i teraz już nikt nie musi się obawiać długaśnych kolejek Smile Ale mogę Was zapewnić, że i cały dzień bym mogła stać w kolejce, żeby tam być Smile


RE: Pyrkon - Krysa - 04-01-2015

Zatem może uda nam się spotkać Smile o ile oczywiście się nie zgubie, to będzie mój pierwszy konwent


RE: Pyrkon - Nikaj - 04-01-2015

@Krysa, a na jak długo się wybierasz? Mając wejściówkę na 3 dni, otrzymuje się pakiet zawierający m.in. mapę targów i pełny plan wszystkich wydarzeń. Z takim zestawem ciężko się zgubić. Poza tym organizacja była dotychczas bardzo dobra, a pyrkonowi gżdacze czujni i pomocni. Nie ma się czego bać.

Kiedy ja pierwszy raz jechałam na konwent, też miałam pewne obawy, ale już na miejscu doszłam do wniosku, że wiele straciłam, nie bywając wcześniej na takich imprezach.


RE: Pyrkon - Krysa - 04-01-2015

na całe 3 dni Smile
Wiem, ale mając mój talent wszystko może się zdarzyć. Brak orientacji nie pomaga, a jako, że to pierwszy raz w ogóle, to może być ciężko, przynajmniej w piątek. Na szczęście nie jadę sama, wiec damy radę Smile


RE: Pyrkon - Nikaj - 04-01-2015

Dobra ekipa na konwencie to podstawa Smile
Jeśli przed wyjazdem wciąż będziesz zainteresowana spotkaniem, to daj znać. Wymienimy się namiarami i jakoś spikniemy Smile


RE: Pyrkon - Krysa - 04-01-2015

Jasne, zapamiętam Laugh


RE: Pyrkon - Nikaj - 04-26-2015

@Krysa:
Byłaś? Jak się podobało?

Z mojej strony muszę potwierdzić swoje wcześniejsze przypuszczenia: Pyrkon 2015 wyszedł fantastycznie. Organizatorzy stanęli jak zwykle na wysokości zadania. Działo się dużo fajnych rzeczy, czasem nawet za dużo i trzeba było wybierać pomiędzy 2-3-4 fajnymi wydarzeniami w jednym czasie.
Kto nie był, niech żałuje. Ja nie wiem, jak wcześniej żyłam, nie ładując akumulatorów na tego typu świętach pozytywnych świrów.


RE: Pyrkon - Krysa - 04-30-2015

Byłam ja a wokół mnóstwo oszołomów co nieco mnie przytłaczało. Mimo wszystko wole mniejszą ilość osób.
Prelekcje były świetne, no i sprawiłam sobie troszkę książek. Nawet na autograf Kozak się załapałam Smile
Z pewnością wybiorę się za rok